Kadromuz

Okulumuz Fatoş Coşkun ve Banu Göksel Şengöz tarafından 1992 de  kurulmuştur.

İlk olarak Dedeman otel içerişinde  ve Cender otel içerisinde  iki şube olarak hizmet vermiştir. 2001 yılından itibaren tüm tecrübe , kalite ve güven anlayışı ile  yuva olarak tasarlanmış  yeni binasında hizmet vermektedir.

Kurucu ve müdürlerimizden Fatoş Coşkun  Hacettepe üniversitesi Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunudur. Sağlık bilimlerinde Bilim Uzmanlığı derecesi almıştır. Montessori eğitimi  sertifikası ile okulumuzun montessori okulu olmasında çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca okulumuzun 3 yaş grubu ve 4 yaş grubu eğitim uzmanlığını yürütmektedir. Okulumuzda gelişimsel tarama testlerini ve çocuk değerlendirme testlerini uygulamaktadır.

Kurucu ve müdürlerimizden Banu Göksel Şengöz   Hacettepe üniversitesi Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunudur. Aile  danışmanlığı sertifikası ile aile katılımı ve etkili anne baba ,oyun terapisi konusunda okulumuzun rehberlik hizmetlerini yürütmektedir.5 yaş ve 6 yaş grubu eğitim uzmanlığı okula hazırlık ses eğitimi ve fonetik çalışmalarını yürütmektedir. Okulumuzda gelişimsel tarama testlerini ve çocuk değerlendirme testlerini uygulamaktadır.

SINIF ÖĞRETMENLERİMİZ

Zerrin vehri  ( Meslek Yüksek Okulu Çocuk gelişimi ve limme programlı)

( Aile kulubü ve ilke psikoloji - Psikoterapi ve eğitim -Dil terapisti -Okul öncesinde sınıf içi uygulamaları -Çocuklarda duygu düzenleme becerileri - Hijyen eğitimi -Masal anlat -Kodlama -Montessor i eğitim- Çocuklarda davranış bozuklukları -Çocuk gelişimi- Özel eğitim-Çocuklarda bilişsel davranışçı terapi -Oyun terapisi- İlk yardım-Çocuk Psikolojisi-.. sertifikaları   )

Banu Karayakuplu (A.Ü. Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi anasınıf öğretmenliği)

( Aile kulubü ve ilke psikoloji - Psikoterapi ve eğitim -Dil terapisti okul öncesinde sınıf içi uygulamaları -Çocuklarda duygu düzenleme becerileri -Masal anlat -Kodlama -Montessor i eğitim çocuklarda davranış bozuklukları-  Hijyen  eğitimi -Çocuk gelişimi- Özel eğitim-Çocuklarda bilişsel davranışçı terapi-Oyun terapisi- İlk yardım-Çocuk Psikolojisi sertifikaları )

özgül Otrakçı (Muazzez Sümer Kız Teknik veKkız Meslek Lisesi - A-Ü Anaokulu öğretmenliği)

Cansu Uçkun (Anadolu üniversitesi okul öncesi öğretmenliği fakültesi )

(Oyun terapisi- İlk yardım-Çocuk Psikolojisi- Öfke ile başa çıkma yolları-Çocuklarla iletişim-Özel eğitim sertifikaları )

Büşra Akyol (Toros Kız Teknik Lisesi Çocuk Gelişimi İ.Ü. Anadolu Öğretmenliği)

zihin kurma ve çocuk -erken çocuklukta sosyal bilimler -masal anne-çocuk eğitiminde pozitif disiplin - neden öfkeliyim eğitimi- çocukta dil gelişimi- çocuklarda davranış bozukluğu- hijyen- montessori eğitmenliği sertifikaları )

Damla Gültoklu  (istanbul üniversitesi lisans çocuk gelişimi )

(Zeka oyunları -Hijyen eğitimi-Öfke kontrolü -Oyun ve oyun terapisi sertifikaları)

Emine Topal (Mutfak Görevlisi) ( Osmanlı Mutfağı usta öğretici belgesi )

Reyhan Kıymık ( Yardımcı Personel ) ( Muratpaşa lisesi )

(0-18 yaş Aile danışmanlığı çocuk gelişimi -İlk yardım sertifikaları)

Hilmiye Sayar (yardımcı personel )(Antalya Barosu Teknik Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi)


Kadromuz Kadromuz
Detaylar
Eğitim - Seminerler - Sosyal Çalışmalar Eğitim - Seminerler - Sosyal Çalışmalar
Detaylar
Sosyal Çalışmalar Sosyal Çalışmalar
Detaylar